ANKARA DERSHANE

Ankara dershane köklü kuruluşu ve dershanecilik sektöründeki profesyonelliği ile öğrencilere eğitim hizmeti sunmaktadır. Ankara’da eğitim sektöründe deneyim ve kaliteyi birleştirerek öğrencilere eğitim hizmeti vermektedir. Eğitim bireyler için çok önemlidir. Eğitimli bireyler geleceğimiz için çok önemlidir. Öğrencilerin eğitimli olmaları için ülkenin gelişimi, daha ilerleyebilirler. Dershane eğitiminde öğrenciler için gerekli olan akademik eğitimlerin yanında rehberlik hizmetlerini de içine alan koçluk eğitimi verilmektedir. Koçluk eğitimi öğrenciler için çok önemlidir. koçluk eğitimi alan öğrenci kendinin farkında olur. Kendini tanıyan öğrenci yeteneklerinin farkına varır. Öğrenci güçlü ve zayıf yönlerinin farkına vardığı için tercih ve seçimlerinde doğru ve mantıklı kararlar verir. Güçlü yönlerinin üstüne giderek o yönlerini iyice geliştirir. Zayıf yönlerini de geliştirmek ister.

Ankara dershane her bir öğrenci için ayrı ayrı öğrenci takip sistemi mevcuttur. Öğrenciler kendileri için oluşturulan takip sisteminde öğrencilerin tüm bilgileri yer alır. Kişisel bilgileri, ders programı, öğrenci ders notları, öğrenci sınav sonuçları, etüt programı, öğretmen yorumları, sınav sonuçları, test sonuçları, öğretmen yorumları, ölçme ve değerlendirme sonuçları, deneme sonuçları gibi pek çok bilgi yer almaktadır. Öğrencinin kendi sonuçlarını görmesi açısından çok önemlidir. Ders programını ve etüt programını bilen öğrenci kendini ona göre ayarlar. Deneme, tarama sonuçlarını yakından görüp inceleme fırsatı bulur. Kendini de ona göre ayarlar. Öğrenciler yanlışları ve hataları konusunda dönüt alması öğrenci için önemlidir.

Ankara dershane veli bilgilendirme sistemi sayesinde velilerle sürekli irtibat halindedir. Kızılaydaki dershaneler öğrenci ve veliler için bir takip sistemi düzenlemiştir. Öğrencilerin durumlarını veliler kendilerine verilen şifrelerle sistem üzerinden takip edebilmektedirler. Bu sayede öğrencilerinin durumlarını yakından takip edebilirler. Böylece çocuğunun durumuyla ilgili yakından bilgi sahibi olabilirler. Öğrencilerinin ilk günden itibaren nasıl bir seyir izlediğiyle ilgili yakından takip edebilirler. Bu sayede çocuklarının durumuyla daha yakından ilgilenirler. Öğrencinin durumunu bilmek doğru ve yerinde kararlar almak için çok iyi olmaktadır. Öğrencilerin ilerleme kaydedip kaydetmediklerini yakından görebiliriz. Onların durumlarıyla ilgili okul rehber öğretmeniyle iletişime geçip birlikte bir karar alınabilir. Öğrencinin durumuyla yakından ilgilenmek öğrenci için önemlidir. Çocukların durumlarıyla yakından ilgilenmek öğrenciler için çok önemlidir. Öğrenciler durumlarının aileleri ve velilerle sürekli takipte olduğunu bilmek öğrenciye moral sağlar. Öğrenci kendine güvenir ve daha dikkatli davranır.

Bir önceki yazımız olan ANKARA DERSHANELER başlıklı makalemizde Ankara dersaneler, ankara dershaneler ve dersaneler ankara hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?