ANKARA DERSHANELER

Ankara dershaneler Ankara’da eğitim veren kurumların fiyatı sağladığı imkanlara göre artmaktadır. Dershane öğrencilere ne kadar çok imkan sağlar ise fiyatı da buna bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Odtülüler dershanesi eğitim alanında en iyi kurumlardan biridir. Kurumun öncelikli amacı; öğrencinin kaliteli, mükemmel ve nitelikli bir eğitim almasıdır. Bunun içinde çocuğu okul içi ve okul dışı etkinliklerle desteklemektedir. Öğrencinin okulda geçirdiği zamanın nitelikli hale getirmek için etkinliklerle desteklenmektedir. Öğrencilerin öncelikle akademik başarıları hedeflenmektedir. Okulda başarılı, sınav puanları yüksek, MEB sınavlarında başarılı olmaları için desteklenmektedir. Genel tekrar, soru çözüm kampları, sınırsız etüt imkanı, yaz okulları gibi pek çok uygulamayla öğrenciler desteklenmektedir. Öğrenciler dersleri 12 kişilik butik sınıflarda alırlar. Sorun yaşadıkları derslerde, konularda ya da çözemedikleri sorularda birebir etüt alarak öğretmen desteğini alırlar.

Ankara dershaneler öğrencileri sadece dersler konusunda desteklemekle kalmaz, ayrıca onların kişisel, sosyal gelişimleri için destekleyici etkinlikler düzenlenmektedir. Öğrencilerin öncelikle ihtiyacı olan koçluk hizmetidir. İnsanın her dönemde profesyonel bir desteğe ihtiyacı vardır. Sınav sürecinde olan öğrenciler ise daha çok desteğe ihtiyacı vardır. Lise döneminde olan öğrenciler yaş itibariyle düşüldüğünde gelişim açısından ergenlik dönemindedir. Bu dönemde yaşadıkları bedensel gelişimlerine uyum sağlamakta zorluk yaşarlar. Yaşadıkları bedensel gelişimler ve lise eğitimleri zor gelebilir. Bu dönemde öğrenci koçlarının desteği onlara çok iyi gelir. Öğrencilerin ihtiyaç duydukları akademik, kişisel, sosyal bilgilere ulaşabilirler. Öğrencilerin kendilerini tanımaları, anlamaları ve farkına varmaları için koçlarıyla birlikte etkinlikler yürütürler. Kendilerini tanıyan bireyler daha doğru kararlar alabilirler.

Ankara dershaneler pek çok gruplarda eğitim vermektedir. Kızılaydaki dershaneler tarafından 9.10.11.12.sınıflara, mezun gruplara, Teog gruplarına, Mis gruplarına, Ygs-Lys gruplarına, Yks gruplarına eğitim hizmeti verilmektedir. Öğrenciler kendilerine uygun 12 kişilik gruplarda derslere devam etmektedir. Hafta içi sabah-akşam, hafta sonu sabah-akşam şeklinde grupları mevcuttur. Öğrenci kendine uygun olan ve dershane tarafından belirlenen bir grupta derslere başlamaktadır. Öğrenciler dershaneye alınmadan önce düzey belirleme sınavına alınarak kendine uygun bir grupta derse başlamaktadır. İlk andan sonuçlar kayıt altına alındığı için ilerleyen süreçte dönem içerisinde öğrencinin gösterdiği gelişim kontrol edilmiş olur. Yaşadığı gelişim takip edilir. Öğrenci için uygun plan ve program oluşturulur.

Bir önceki yazımız olan ANKARA DERSHANE FİYATLARI başlıklı makalemizde Ankara dersane fiyatları, ankara dershane fiyatları ve Dersane fiyatları Ankara hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?