ANKARA’DA YAZ KAMPI VEREN DERSHANELER

Ankara’da eğitim veren dershanelerin bir çoğu sınav döneminde normal şekilde eğitimlerine devam etmektedir. Yaz tatilinde dershane tamamen tatil olmaktadır. Yeni eğitim-öğretim dönemi başlamadan birkaç hafta önce derslere başlamaktadır. Ancak Odtülüler Dershanesi yaz tatilinde de öğrenciler için yaz kampı vermektedir. Öğrencilerin tüm yazı boşa geçirmemeleri ve yeni eğitim-öğretim yılına hazır bir şekilde başlamaları için sayısal derslerden yaz kampı düzenlenmektedir. Ankara’da yaz kampı veren dershaneler araştırıldığında çok fazla dershanenin böyle bir uygulaması yoktur. Ancak Odtülüler Dershanesi öğrencileri için her zaman nitelikli bir eğitim vermeyi amaçladıkları için yaz tatillerinin de boşa geçmesini istemezler. Yaz tatillerini fırsata çevirmek için yaz kampları düzenlenmektedir.

Kızılaydaki dershanelerin arasında seçim yapmak gerekirse bu seçimler konusunda biraz titiz davranmak gerekmektedir. Dershaneler arasında seçim yapmak gerekirse bu seçimlerde dershanelerin markalaşmış olması, lokasyonu, dershane binası, butik sınıflar, dershanenin öğrencilere sağladığı imkanlar, dershanenin öğrencilere yaptığı sınavlar, denemeler, taramalar, dershane fiyatı, yıl boyunca verilen ders saatleri, öğrencilere verilen birebir etütler, öğrenciye özel paneller, veli bilgilendirme sistemleri, öğrenci birebir takip sistemi, aile danışmanlığı, rehberlik etkinlikleri, öğrenci koçluğu, genel tekrar dersleri, soru çözümleri, öğrenci motivasyon çalışmaları, öğrencilere verilen kurslar seçim yaparken dikkat edilmesi gereken belli başlı unsurlardır. Ankara’da yaz kampı veren dershaneler çok fazla değildir. Bu dershaneler arasında en iyiler arasında Odtülüler Dershanesi gelmektedir.

Dershaneye gitmek iyi bir okul kazanmak ve başarılı olmak için gerekli görülmektedir. Aileler okullardaki eğitim eksik olması, dershanelerin öğrencilerle daha çok ilgilenmesi ve öğrencilerin daha çok bilgi edinmek istemeleri sebebiyle bir ihtiyaç olarak ortaya çıkmıştır. Aileler de çocuklarının iyi bir eğitim almaları başarılı olmaları için durumları iyi ya da kötü olsun dershaneye göndermektedir. Odtülüler Dershanesi sağladığı eğitim kalitesi ile verilen paranın her kuruşunun en iyi şekilde eğitim verilmektedir. Ankara dershane fiyatları araştırıldığında uygun fiyatlara kaliteli eğitim almanın adresi Odtülüler Dershanesidir. Okulda geçirilen zamanı nitelikli bir hale getirmek için Odtülüler Dershanesi öğrencileri için uygun fiyatlara ve ödeme kolaylığı sunarak isteyen herkesin faydalanmasını sağlamaktadır. Ayrıca öğrencilere yaz kampı düzenleyerek Ankara’da yaz kampı veren dershaneler arasında ilk sırada bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan KIZILAYDAKİ BUTİK DERSHANE FİYATLARI başlıklı makalemizde Butik dersaneler Kızılay, Butik dershaneler Kızılay ve kızılaydaki butik dersaneler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?