ANKARADAKİ EN İYİ DERSHANELER SIRALAMASI

Ankaradaki en iyi dershaneler sıralaması içerisinde yer alan kurumların başında Odtülüler Dershanesi gelmektedir. Bu sıralamada yer alan dershanelerin tamamı öğrencilere verdikleri eğitimin kalitesiyle öne çıkmaktadırlar. Aydınlık yarınlar, güzel bir gelecek için eğitim çok önemlidir. Bugünün gençleri geleceğin yetişkinleridir. Eğitime yapılan yatırım geleceğe yatırım demektir. Bugünün gençlerini iyi yetişmeliyiz ki geleceğimiz daha iyi olsun. Bugün olduğumuzdan daha iyi bir gelecek için her gün bir adım daha ileri gidebilmemiz için eğitime öğrencilere daha çok önem vermeliyiz. Öğrencilerimizi daha iyi yetişmeliyiz. Öğrencilerimiz için alanının en iyisi olan öğretmenlerle çalışmalıyız, en iyi kaynakları tercih etmeliyiz.

Ankaradaki en iyi dershaneler sıralamasında ilk sıralarda yer alan dershaneler tümü incelendiğinde dershaneler kurumsal oldukları görülmektedir. Dershane yer olarak merkezi bir yerde bulunması, öğrenciler açısından ulaşımının kolay olması gerekmektedir. Öğrenci mevcudunun sınırlı tutulması gerekir. Çok fazla öğrenci tercih etmek yerine az sayıda ve kaliteli öğrenci tercih etmek gerekir. Kızılaydaki dershaneler butik dershane olarak eğitim vermektedir. Bu durum eğitimden kalite sağlanabilmesi için çok önemlidir. Az sayıda öğrenciye kaliteli eğitim verilmelidir. Öğrencilerin eğitimlerinden verim alınabilmesi için eğitim kurumunun iyi bir binada eğitim vermesi gerekir. Bulunduğu konum olarak ulaşımının kolay olması, her yerden kolay ulaşılabilir olması gerekmektedir. Bina yapısı olarak öğrencilere uygun olmalıdır. Güvenli, ulaşımı kolay, ders işlemeye uygun, güvenli bir bina olması gerekmektedir.

Ankaradaki en iyi dershaneler sıralaması ilk sırada yer alan dershanelerin diğer kurumlara göre kıyaslandığında pek çok artı özelliği bulunmaktadır. Sıralamada ilk sıralarda yer alan kurumlar arasında öğrencilere uygun ve avantajlı fiyatlara kayıt imkanı sağlanmaktadır. Uygun fiyatlara kaliteli bir eğitim alabilmektedirler. Dershane fiyatları genel anlamda düşünüldüğünde çok pahalıdır. Pahalı fiyatlara eğitim her yerden alınır. Önemli olan fiyatların çok yüksek olmadan öğrenciler için uygun ödeme seçenekleri sağlanarak, nitelikli bir eğitim alabilmektir. Sınıflar geniş, havadar, güneş alan, aydınlık, sıcaklığı uygun yerlerdir. Öğrenme ve öğretme süreci için uygun bir sınıf ortamı sağlanmaktadır. Butik sınıflarda eğitim verilecek öğrencilerin derste aktif olmaları sağlanmaktadır. Öğrenci derse aktif katıldığında öğrenme oranı daha yüksek olacaktır. Yaparak-yaşayarak öğrenme öğrenci için her zaman daha iyidir. Öğrenme sürecine öğrenci dahil edilerek öğrencinin derslerden verim alması sağlanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan KIZILAYDAKİ BUTİK DERSHANELER başlıklı makalemizde Butik dersaneler Kızılay, Butik dershaneler Kızılay ve kızılaydaki butik dersaneler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?