KIZILAYDAKİ BUTİK DERSHANE FİYATLARI

Kızılaydaki butik dershane fiyatları diğer dershanelerle karşılaştırıldığında biraz daha fazla olabilmektedir. Çünkü butik dershane daha az öğrenciye daha kaliteli bir eğitim verme amacıyla kurulmaktadır. Az sayıda öğrencilerle daha yakından birebir ilgilenilmektedir. Öğrencilerin tümünün ayrı ayrı takibi yapılmaktadır. Öğrenci takip sistemi sayesinde öğrencilerin tüm bilgileri sisteme kayıt edilmektedir. Sistemde testleri, taramaları ve deneme sonuçları sayısal verilerle ve grafiklerle sistemde yer almaktadır. Bu sonuçlar öğrencilerin döneminde başından itibaren alınan sonuçlardır. Öğrencilerin tüm derslerdeki başarı durumları ayrı ayrı yer almaktadır. Yaptığı yanlışlar, anlamadığı ve eksiği olan konular bu sistem sayesinde kolayca tespit edilmektedir. Odtülüler Dershanesinin en büyük avantajı sahip olduğu siste sayesinde öğrencilerin tümünün kontrolünü sağlayabilmeleridir.

Kızılaydaki butik dershane fiyatları dershanenin konumu, öğretmen kadrosu, öğrencilere verilen yayınlar, Türkiye geneli yapılan deneme sınavları, öğrenci mevcudu, dershanenin personeli, dershanenin markalaşmış bir kurum olması, dershanenin reklamı, dershanenin başarıları, Meb sınavlarında dershane öğrencilerin göstermiş olduğu başarılar, dershanenin üniversiteye öğrenci kazandırma oranı, dershanenin öğrencilere sunduğu etüt programı, dershanenin öğrencilere verdiği seminerler, öğrencilere yıl boyunca verilen ders saati, moral-motivasyon etkinlikleri, veli bilgilendirme sistemi, kariyer planlama, öğrenci koçluğu, butik sınıflar gibi pek çok etkinlik sunulmaktadır. Kızılaydaki dershaneler içerisinde Odtülüler Dershanesi 10 yıllık deneyimle öğrencilere kaliteli ve mükemmeliyetçi bir eğitim vermektedir. Kurumun tüm öğrencileri hepsi ayrı ayrı değerli ve özeldir. Kurumun öğrencileri bunu yakından hissetmektedir.

Kızılaydaki butik dershane fiyatlarını belirleyen kriterler göz önüne alındığında Odtülüler Dershanesinin sağladığı imkanlara göre dershane fiyatları gayet uygundur. Dershane verdiği eğitim kalitesiyle eğitim kurumları içerisinde öncü bir kurumdur. Ankaradaki dershaneler arasında kendine önemli bir edinmiştir. Bu yeri de öğrencilere verdiği kaliteli akademik eğitime borçludur. Tüm öğrencilere yönelik programları vardır. Yks grupları, Lys-Ygs grupları, Mis grupları, Teog grupları, 9.sınıf grupları, 10.sınıf grupları, 11.sınıf grupları, 12.sınıf grupları ve mezun öğrenci gruplarıyla öğrencilere eğitim hizmeti verilmektedir. Hiçbir dershanede bulunmayan öğrenci koçluğu eğitimi verilmektedir. Öğrencilerin kendilerini tanımaları, özelliklerinin farkına varmaları için öğrenci koçluğu önemlidir. Öğrenciler kendilerini tanıdıklarında daha mantıklı ve doğru kararlar alırlar. Aldıkları kararların sorumluluğunu alabilen bilinçli birer öğrenci olurlar.

Bir önceki yazımız olan ANKARADAKİ EN İYİ DERSHANELER SIRALAMASI başlıklı makalemizde Ankara en iyi dershaneler, Ankaradaki en iyi dersaneler sıralaması ve Ankaradaki en iyi dershaneler sıralaması hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?